Inveo'lu Olmak

Inveo'lu Olmak

Neden Inveo Ekosistemi

Değer artırmaya odaklı yapımız ile sürdürülebilir iş modelleri

Değer yaratan sermaye piyasaları deneyimi ve çeşitlendirilmiş faaliyet alanları ile 30 yıldan fazla başarılı geçmiş

Global standartlarda kurumsal yönetim ve sürdürülebilirliğe verdiğimiz önem

Çalışma Kültürümüz & Değerlerimiz

Çalışanlarımız en önemli gücümüz

Inveo’da, “önce insan” prensibi kapsamında çalışanlarının konforu, sağlığı ve memnuniyeti doğrultusunda iyileştirme alanlarını belirleyerek yan haklarda gerekli düzenlemeleri sürekli şekilde yapıyoruz. Yaklaşımımızı kültürümüze en uygun şekilde oluşturuyor; deneyim adımlarımızı insan odaklı tasarım prensipleriyle şekillendiriyoruz.

İnsan odaklı yönetim anlayışımız çerçevesinde tüm paydaşlarımızla birlikte geleceğe doğru ilerliyoruz

İnsan odaklı çalışma prensibimizin yanı sıra teknolojik altyapımız ile büyümeye devam ediyoruz. Çevik çalışma yöntemleri ve metotlarının uygulanması, karar süreçlerinin hızlandırılması, çalışanlara yatırım yapılarak donanımlı hale getirilmesi ve esnek iş yerleri & iş güçleri oluşturulması ve yenilikçi insan odaklı insan kaynakları politikaları en önemli gündemimiz. Paydaşlarımızın iç görülerini topluyor, tüm aksiyonlarımızı bu iç görülerle harmanlayarak planlıyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda çok yönlü yetenekleri bünyemize katmak; çalışma arkadaşlarımızın iş yaşamları boyunca gelişimlerine destek vermek önceliğimiz.

Değerlerimiz

01.
Sinerji & Kültür Oluşturma

Tüm paydaşlarımızla oluşturduğumuz ekosistemimizin kurum kültürümüzün ilkeleri doğrultusunda gelişimini sağlıyoruz.

02.
İnsana & Doğaya Saygı

Doğayı ve çevreyi korumayı en yaşamsal, en temel görevlerimizden biri sayıyoruz. Doğa dostu, sosyal ve sürdürülebilir teknolojilerdeki odağımızla, gürültü kirliliğine yol açmayan, yeşil bir ekonomi vaat eden girişimlere yatırım yapıyoruz.

03.
Sürdürülebilirlik

İş barışının sürekli kılınması için çaba harcıyor; ekosistemimizdeki tüm paydaşlarımızın sürdürülebilir büyümesi için çalışıyoruz.

04.
İleri Teknoloji Kullanımı & Yıkıcı İnovasyon

İnovatif, pazarda büyüme potansiyeli olan, ölçeklenebilir iş modellerine yatırım yapıyoruz. Yatırımlarımız, ortaklarımız ve iş ortaklarımızla inovasyonun sürekli hale getirilmesi ve doğru yatırım kararları için araştırma, veri analiz ve modelleme faaliyetleri sürekli olarak yapılmasını teşvik ediyoruz.

05.
Değer Yaratma

Zamanı, araçları, bilgi ve yeteneklerimizi doğru kullanarak verimli olacağımıza ve ekosistemimizde değer yaratacağımıza inanıyoruz.

06.
Globalleşerek Büyüme

Yurt dışı yatırımlarımız ile amacımız her kıtada faaliyet gösteren, bölgelerin farklı ihtiyaçlarına farklı çözümler üreterek yerel yatırımcı deneyimini öncelik olarak gören uluslararası bir finansal merkez oluşturmak.

Öne Çıkanlar

1798

EKOSİSTEM TOPLAM
ÇALIŞAN SAYISI

32

EKOSİSTEM
YAŞ ORTALAMASI

% 25

Y & Z KUŞAĞI
ÇALIŞAN ORANI

% 45

KADIN
ÇALIŞAN ORANI

Inveo ekosisteminin bir parçası olmak ister misiniz?

Kariyer Fırsatları

Pozisyon Genel Başvuru
Şirket Inveo Yatırım Holding

Sınırları olmayan ekosistemde, işi mutfağında öğrenecek ve birlikte harika işlere imza atacağımız, ekip arkadaşımız olarak başarılarımıza ortak olmak ister misin?

Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinden mezun, tercihen yüksek lisans yapmış, İngilizceyi profesyonel olarak kullanabilen, trendleri takip eden, ekosistem kültürüne yatkın, multidisipliner yaklaşımı benimseyen adayların başvurularını bekliyoruz.

alt