Finveo MN

Sermaye Piyasaları
company-building

Sermaye Piyasaları

Finveo MN

Hızlı ve sürdürülebilir büyüme hedefiyle faaliyetlerine güçlü bir şekilde devam eden Finveo MN, yatırım danışmanlığı ve portföy yönetimi alanında iki yeni lisans alarak, yatırımcılarına Avrupa Birliği Finansal Ürün Piyasaları Direktifi (MiFID) ile uyumlu iç yönetim entegre bir şekilde şeffaf ve güvenilir bir yatırım deneyimi sunuyor.

Web Sitesi finveo.mn
Kuruluş Yılı & Merkezi 2020, Karadağ
Ekosisteme Giriş Yılı 2020
Ortaklık Yapısı
Inveo Yatırım Holding 100%
Sektörler Sermaye Piyasaları Yatırım Kuruluşu
Ülkeler Karadağ

ÖNE ÇIKANLAR

İstikrarlı performans

  • Karadağ’ın en hızlı büyüyen yatırım şirketi ve en büyük aracı kurumu
  • Bölgesel “En İyi 300 Uluslararası Şirket” sıralamasında
  • 15+ farklı dilde yatırımcı desteği
  • 5 farklı kıtada 50’den fazla ülkeden yatırımcı tabanı
  • 5 gün 24 saat yatırımcı desteği ile kesintisiz yatırım deneyimi

GÜNCEL GELİŞMELER

Yenilikçi ve Entegre Finans Çözümleri

Finveo MN, müşterileri için en uygun çözümleri üretirken operasyonlarını mükemmelleştirmek adına adımlar atmış ve çeşitli sistem iyileştirmeleri gerçekleştirmiştir.

Hızlı ve sürdürülebilir büyüme hedefiyle faaliyetlerine güçlü bir şekilde devam eden Finveo MN, 2022 yılında Karadağ Basketbol Federasyonu ile üç yıllık sponsorluk anlaşması imzalayarak Karadağ Kadın ve Erkek Milli Basketbol Takımları’nın Ana Sponsorları arasına katıldı.

Finveo MN, finansın inovasyonla buluştuğu London Summit’te yerini aldı. Finansın geleceğinin ayrılmaz bir parçası olan birden çok sektör dikeyindeki lider şirketler, profesyoneller, kilit karar vericilerle ve yeni bağlantılarla bir araya gelme fırsatını yakalanan bu buluşmada Fintech odak noktası oldu.

alt